Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zhduket një grua në Pejë

NULL NULL
01.02.2023 09:49

Një grua është raportuar e zhdukur të hënën në Pejë.

Sipas policisë, familjarët nga e diela nuk dinë gjë për fatin e saj.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj”, thuhet në raportimin 24-orësh të policisë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.