Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zhduket një e mitur nga Drenasi

NULL NULL
06.06.2023 08:47
zhduket nje vajze

Të hënën, Policia e Kosovës është njoftuar se një vajzë e mitur ka dalë nga shtëpia e saj në fshatin Baicë të Drenasit dhe më nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Rastin në polici e ka paraqitur babai i të miturës, njofton Klan Kosova.

“Një mashkull kosovar raporton për daljen nga shtëpia të vajzës së tij të mitur dhe nuk dinë për vendndodhjen e saj. Në konsultim me prokurorin rasti iniciohet si më lartë”, shkruan në raportin 24-orësh të policisë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.