Zhduket një e mitur në Gjakovë

Zhduket një e mitur në Gjakovë

NULL NULL
1 month më parë

Një burrë në Gjakove ka raportuar në polici se vajza e tij e mitur është zhdukur.

Sipas tij, e mitura është larguar nga shtëpia dhe nuk dijet vendndodhja e saj.

Rasti është nën hetime, njofton policia, transmeton Klankosova.tv.