Zhbogar e Jacobson te Qeveria - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zhbogar e Jacobson te Qeveria

NULL NULL
29/05/2015

Shefi i Zyrës së BE-së në Kosovë, Samuel Zhbogar dhe ambasadorja amerikane, Tracey Jacobson sapo kanë dalë nga objekti i Qeverisë së Kosovës.

Akoma nuk dihet se me kë kanë zhvilluar takime të dy zyrtarët ndërkombëtarë, transmeton Klan Kosova.