Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zgjedhjet në Greqi, fermeri shkon për të votuar me kalë e gomar

NULL NULL
21.05.2023 14:54
Greqi fermeri
Greqi fermeri

Këtë të diel qytetarët grekë po i drejtohen qendrave të votimit për të vendosur qeverinë që do i udhëheqë në 4 vitet në vijim, por duket se në qendrat e votimit nuk janë shfaqur vetëm njerëzit.

Një fermer është shfaqur në një qendër votimi në Nafplion së bashku me kalë dhe me gomar, shkruan Euronews.al, përcjell Klankosova.tv

Greqi fermeri
Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.