Zgjedhjet e LDK-së në Prizren: Tërhiqet Haxhi Avdyli, garë në mes Anton Qunit dhe Driton Selmanajt

Lidhja Demokratike e Kosovës ka filluar procesin e brendshëm zgjedhor në të gjitha degët e partisë. Deputeti dhe kryetari aktual i degës në Prizren, Haxhi Avdyli, tha se nuk do të jetë më pjesë e kandidaturës së re, njofton Klan Kosova. Avdyli ka thënë për klankosova.tv se derisa ishte në këtë post nuk e ka … Continue reading Zgjedhjet e LDK-së në Prizren: Tërhiqet Haxhi Avdyli, garë në mes Anton Qunit dhe Driton Selmanajt