Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zëvendësministri i Drejtësisë shkon te IML pas zjarrit

NULL NULL
21.11.2023 09:53

Ministria e Drejtësisë nuk i di tash për tash shkaqet që quan te shpërthimi i zjarrit brenda Institutit të Mjekësisë Ligjore.

Atje aktualisht është duke qëndruar zëvendësministri Blerim Sallahu për të kuptuar rreth situatës së krijuar, transmeton KlanKosova.tv

Në kumtesë theksohet se menjëherë pas pranimit të informatës për zjarr, te IML kanë shkuar ekipet e zjarrfikësve dhe policisë.

Ministria e Drejtësisë thotë se për zhvillimet e mëtutjeshme do të ketë njoftime.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.