Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Zemrën e kam të zënë”, Edona vazhdon ngacmimet ndaj Adrit (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 10:05

Plani i Edonës dhe Adrit po ecën mjaft mirë.

Edona po vazhdon ngacmimet ndaj Adrit dhe në shumë raste e dashura e tij Iliriana është bërë xheloze, njofton Klankosova.tv.

Së fundmi, derisa disa banorë ishin në kuzhinë, Adri i tha Edonës para Ilirianës se “zemrën e ka të zënë”.

Ndiqni videon dhe do të kuptoni më shumë.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.