23:29, 30 Qershor 2020

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka dalë për të parë nga afër se si po zbatohen masat kundër koronavirusit.

Bashkë me Zemajn ishte edhe Inspektorati sanitar dhe Policia, njofton Klan Kosova

Kronikë e Merita Neziri.

Konkurs Pune

Lexo më shumë