Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zelensky: Luftimet më brutale janë në rajonin e Donetskut

NULL NULL
19.02.2023 08:07

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, ka bërë të ditur se luftimet më të ashpëra janë në rajonin e Donetskut.

“Dua të vë në dukje të gjithë ata që mbrojnë rajonin e Donetsk. Luftimet më brutale dhe më parimore po zhvillohen atje”, është shprehur ai,  raporton Sky News, transmeton Klankosova.tv.

Bëhet e ditur se edhe në Bakhmut kohëve të fundit ka pasur shumë sulme të ashpëra.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.