Zbulohet më në fund emri i vajzës së Gigi Hadid

Zbulohet më në fund emri i vajzës së Gigi Hadid

NULL NULL
1 month më parë

Më në fund është zbuluar emri i vajzës së Gigi Hadid dhe Zayn Malik.

Ndërsa modelja 25 vjeçare dhe këngëtari 28 vjeçar nuk e zbuluan emrin e vajzës së tyre, Gigi ndryshoi biografinë në Instagram duke e zbuluar atë në mënyrë delikate që fëmija i tyre quhet Khai, transmeton Klan Kosova.

“Nëna e Khai”, ka shkruar Gigi në Instagram.

Zbulimi i emrit u zbulua në katërmujorin e saj pasi vajza erdhi në jetë më 21 shtator.