16:20, 23 Shkurt 2020

Një bombolë e gazit ka shpërthyer këtë mëngjes në një shtëpi në fshatin Rramanli të Kumanovës duke shkaktuar më pas një zjarr të madh dhe si pasojë ka lënë 3 të vdekur dhe 6 të plagosur, transmeton Klan Kosova.

Alsat M shkruan se janë bërë të ditur identitetet e tre personave që mbetën të vdekur mëngjesin e sotëm nga shpërthimi. Inicialet e viktimave janë S.B 11 vjeçare, F.S 8 vjeç dhe S.S 9 vjeç, shkruan Alsat M.

Konkurs Pune

Lexo më shumë