Zbulohet data e publikimit për filmin e ri të Terminatorit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zbulohet data e publikimit për filmin e ri të Terminatorit

NULL NULL
11/04/2018

Edhe pse lajmet e fundit rreth filmit të ri të Terminatorit dukeshin pak shqetësuese për shkak të shtyrjes së xhirimeve, projekti po ecën shumë mirë, madje Diego Boneta është aktori i ri të cilin do ta shohim në film, transmeton Klan Kosova.

Në filmin e ri do luan sërish Arnold Schwarzenegger dhe Linda Hamilton duke u rikthyer në rolet e tyre, ndërsa Mackenzie Davis luan rolin e një vrasëse.

Sipas The Hollywood Reporter, Terminatori i ri do të jetë në ekranet tona rreth 22 nëntorit të vitit 2019.