16:00, 16 Nëntor 2019

Alex Rodriguez i propozoi për martesë Jennifer Lopez në muajin mars dhe pritet që së shpejti ata të kurorëzojnë dashurinë e tyre.

I ftuar së fundmi në emisionin “The Tonight Show” me Jimmy Fallon, Alex zbuloi të tjera detaje për planet e martesës.

Ai tregoi se ende nuk kanë zgjedhur vendin ku do organizojnë dasmën, por tha se ata po mendojnë diçka intime.

Alex shtoi se në dasmën e tyre do të ketë më pak se 100 të ftuar dhe ata preferojnë të mos e bëjnë publike.

Dasma nuk është zbuluar ende se kur do të mbahet, megjithatë festimet kanë nisur.

Në muajin shtator çifti mblodhi miqtë dhe të afërmit në një festë intime.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë