Zbukurohet për bamirësi - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zbukurohet për bamirësi

NULL NULL
02/06/2015

Aktorja Kate Hudson ka shkëlqyer me paraqitjen e saj në një darkë për mbledhjen e fondeve, e cila u organizua në Londër.

Ajo ishte bashkë prezantuese e këtij eventi dhe për këtë rast kishte zgjedhur të veshë një fustan të zi me shpinë të hapur, të cilin e ka kombinuar me taka tmerrësisht të larta.

Aktorja 36 vjeçare i ka bashkuar forcat me nënën e saj Godie Hawn, për të mbledhur sa më shumë fonde për fondacionin Love-In For The Kids Event.

kate hudson 1 kate hudson 2 kate hudson 3

 

kate hudson mother