Zbehet interesimi i United-it për Sancho-n

Zbehet interesimi i United-it për Sancho-n

NULL NULL
5 days më parë

Manchester United nuk është aq i nxehtë më për ta blerë Jadon Sancho-n e Borussia Dortmund-it, raporton Football Insider.

21 vjeçi ishte lidhur me një kalim te Djajtë e Kuq ose te Leicester City në të kaluarën, mirëpo nuk kishte pasur kurrë diça konkrete.

Tani, ish-futbollisti i Manchester City-t ka hyrë në 18 muajt e fundit të kontratës së tij, dhe sërish kanë nisur spekulimet për një largim të mundshëm të tij.

Mirëpo, gjiganti anglez duket se e ka zbehur intensitetin me të cilin e kërkonte përfaqësuesin e Anglisë gjatë verës.