Zallweger fotografohet teksa luan Bridget Jones - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zallweger fotografohet teksa luan Bridget Jones

NULL NULL
06/10/2015

Të gjithë e kanë mirëpritur lajmin që Bridget Jones, do rikthet prapë në ekranin e madh.

Është ky roli legjendar nga Renee Zallweger, që tani do ta paraqes Bridget si nënë, transmeton Klan Kosova.

Ajo në fundjavë ka postuar një fotografi të saj kur në dorë mbante një iPad.

Tashmë Zellweger, është fotografuar për herë të parë në setin e xhirimit.

Shumë fansa kishin ndrojtje nëse aktorja do të mund ta realizonte këtë rol, për shkak që ajo ka ndryshuar shumë këto 14 vjetët e fundit.

Por aktorja largoi të gjitha dyshimet dhe ajo shihet që mund të rikthehet në këtë rol edhe pas kaq shumë vjetësh.

 Xhirimet e filmit “Bridget Jones Baby”, kanë filluar të premtën.

zellweger

zellweger2