14:00, 14 Dhjetor 2019

Këngëtari nga Shqipëria Young Zerka ka publikuar këngën e tij të re, transmeton Klan Kosova.

Kënga e cila quhet “Kce sonte” është bashkëpunim me Dj DAGZ dhe Dj PM.

Brenda pak orëve të publikimit kjo këngë mori mijëra klikime.

Konkurs Pune

Lexo më shumë