22:39, 17 Shkurt 2020

Ish-kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Visar Ymeri, dhe anëtari i Partisë Socialdemokrate ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook postimet e zyrtarëve të VV-së Elvis Hoxhës dhe Boiken Abazit, kur e quanin tradhtar vitin e kaluar se e kishte respektuar himnin e Kosovës në Kuvendin e Kosovës.

Në postimin e tij, Ymeri shkruan se tash që Kurti sot respektoi himnin e Kosovës.

A i ka tradhtuar edhe ai bindjet e veta ?- ka shkruar ai në Facebook.

Shkrimi i plotë:

Konkurs Pune

Lexo më shumë