Ymeri e Pantina urojnë Bajramin në BIK - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ymeri e Pantina urojnë Bajramin në BIK

NULL NULL
11/08/2019

Deputeti i PSD-së, Visar Ymeri, së bashku me kolegen e tij, Shqipe Pantina, kanë vizituar sot Bashkësinë Islame të Kosovës.

Ymeri aty uroi festen e Kurban Bajramit dhe bëri apel që ditë të tilla të shërbejnë që ta mendojmë veten si pjesë e shoqërisë dhe kolektivitetit si dhe  rolin tonë në krijimin e një shoqërie e cila brenda vetes as nuk diskriminon por krijon mekanizma qe secili qytetar t’i gëzojë të drejtat e barabarta.