16:43, 27 Shkurt 2020

Klubi i Basketbollit Golden Eagle Ylli ka zyrtarizuar një basketbollist që më parë ka luajtur në ligën më të fortë të basketbollit në botë, NBA.

Vander Blue i është bashkuar suharekasve, bën të ditur faqja zyrtare e tyre.

Blue është 27 vjeçar i gjat 193 cm dhe luan në pozitat 1 dhe 2.

Ndërsa, më parë ka veshur fanellën e ekipeve si LA Lakers dhe Boston Celtics në NBA.

Njoftimi i plotë nga Golden Eagle Ylli:

Konkurs Pune

Lexo më shumë