Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ylli – Vesës: Pse po thua kam qenë, edhe tash je e bukur (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 12:32
Ylli dhe Vesa

Banori i Big Brother VIP Kosova, Ylli gjatë natës së djeshme i ka dhënë disa komplimente Vesës.

Në një moment Vesa tha se “ka qenë shumë më e bukur, sesa është tani”.

E Ylli i tha “pse po thu që ke qenë, edhe tash je e bukur, nuk ka femër më të bukur në lavanderi”.

Po ashtu ai i’a propozoi një djalë, që mund t’i pëlqej asaj.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.