Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ylli tregon “prank-un” me macë që ia kishte bërë një shoku të ngushtë (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 14:09
Ylli

Ylli ka treguar se qfarë prank-u i ka bërë shokut të tij të ngushtë.

Ai tregoi se e shoku i tij e kishte marrë një mace në shtëpi, dhe ishte lidhur shumë me të.

“I kam shkruar dhe i kam thënë hajde në shtëpi mos u vono se macja ka temperatur,ai ka menduar se po i shkruan gruan” ka thënë Ylli.

Pas këtij prank-u ai tha se reagimi i shokut ishte shumë shqetësues.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.