Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ylli shpjegon raportin me gruan e tij pasi u pyet nëse mund të xhelozojë (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 09:09

Në darkën e të nominuarve mbrëmë, Ylli ishte përballë një pyetjeje të sikletshme.

“A mendon që ka me të bërtitë gruaja në shtëpi?”, ishte pyetja në të cilën Buci padyshim se u përgjigj, njofton Klankosova.tv.

Ai tha se është i njëjtë edhe jashtë shtëpisë së Big Brother pasi profesioni i tij është i tillë, pra të kalojë kohë më shumë me femrat dhe kjo nuk e ka penguar aspak gruan e tij.

Ndiqni videon dhe do të kuptoni në detaje përgjigjen e tij.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.