Ylli me klip - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ylli me klip

NULL NULL
12/05/2015
Yll Limani po bëhet gati që të publikojë një videoklip të ri.

Këngëtari Yll Limani ka publikuar një video të shkurtër që paralajmëron projektin e ri të tij.

“Emrin ma ke thirr” mban emrin kënga e cila është vizualizuar në spot nga Imagine Films.

Ky videoklip do të publikohet gjatë kësaj jave, dhe nuk do jetë i vetmi prodhim muzikor i Yllit për këtë vit.

Këngëtari ka paralajmëruar që në 2015 do jetë shumë aktiv në muzikë./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=cZF-kbg_2dY