Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ylli me deklaratë të fortë: Kam mundur të bëjë marrëveshje për të hyrë single në BBVK2 (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 22:49

Ylli dhe Besi kanë biseduar për situatën me Santianën që u krijua në Prime.

Ai bëri një deklaratë të fortë duke thënë se ka mundur që në Big Brother VIP Kosova 2 të hyjë single.

“Kisha mujtë me bë marrëveshje me gruan time me hi edhe single këtu, por vet nuk kam dashur”, tha Buci, njofton Klankosova.tv.

Për të parë më shumë detaje nga kjo bisedë, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.