Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ylli i PSG huazohet në Loriente

NULL NULL
31.01.2023 20:18

Paris Saint-Germain, ka arritur marrëveshje për të huazuarin mesfushorin Ayman Karin tek skuadra e Lorientit.

Talenti parisien do t’i bashkohet skuadrës së Lorientit në formë huazimi me opsion për të drejtë blerje, shkruan gazetari sportiv, Fabrizio Romano, transmeton Klankosova.tv.

Sipas Romanos, PSG ka përfshirë në klauzolë edhe marrëveshjen për të drejtë kthimit të lojtarit në klub në të ardhmen.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.