Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ylli i përgjigjet Vesës se me cilin banorë nuk i rrihet fare (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 13:32
ylli
ylli

Vesa e ka pyetur Yllin se me kë nga banorët nuk i pëlqen të kalojë kohë.

“Me kënd nuk ke qejf hiç me nejt”, ka qenë pyetja e Vesës.

Ai është përgjigjur se nuk përshtatet me Bleron, shkruan Klankosova.tv.

“Me Bleron, nuk përshtatem me të, nuk më rrihet me të”, është shprehur Ylli.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme