Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ylli hap zemrën me Besin, tregon momentin kur Verona hyri në Big Brother VIP Kosova 2 (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 23:13
Buci
Buci

Banori i Big Brother VIP Kosova, Buci i ka treguar Besit se si u ndje kur Verona hyri për ta vizituar.

Ai tha se “kur i tha Verona që të mos ta uli kokën se nuk ka arsye pse, ishte shumë e rëndë”.

Më tutje ai tregoi edhe historinë se si prindërit e saj nuk ishin pro lidhjes së tyre, dhe sfidat e tyre që i kanë kaluar së bashku.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme