Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ylli fillon të stërvitet brenda shtëpisë, Linda e trajnon (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 14:06
Ylli dhe Linda

Gjatë ditës së sotme, banori i Big Brother VIP Kosova, Ylli ka filluar të stërvitet brenda shtëpisë.

E si trajnerë kishte Lindën, e cila i’a tregonte me rend ushtrimet, dhe si duhej të bëheshin ato.

Po ashtu ajo e motivonte se ai mund të i’a dilte t’i bënte stërvitjet.

“Kemi me ta bë zhvill gjoksin”, është shprehur Linda për Yllin.

Por për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.