Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ylli e Santiana vazhdojnë të përplasen (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 15:56
Santiana

Për shkak të një situate gjatë mbrëmjes së djeshme, Ylli nuk kishte se ku të flinte.

E për arsye të një mosmarrëveshjeje mes tyre, Santiana dhe Ylli janë përplasur me fjalë me njëri-tjetrin.

Ata debatuan për një kohë të gjatë, ku u ngritën edhe tonet e zërit.

Për të dëgjuar të gjithë debatin e tyre, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.