Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ylli: Blero ose ka harruar si të këndojë, ose ka kënduar gjithë ‘playback’ (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 22:35
Ylli

“Pse për ty Blero nuk di me këndu?”, ishte njëra nga pyetjet drejtuar Yllit.

E për tu përgjigjur, Ylli nuk hezitoi.

“Nuk e kam dëgjuar akoma vet me i’a nisë një kënge ‘live’, përveç këngëve të veta që i ka, edhe për mua Blero ose ka harruar të këndojë, ose ka kënduar gjithë ‘playback’”, kështu është shprehur Ylli.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.