Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ylli apo Adri? Kush shkoi në finale të sfidës për kapitenin e javës (VIDEO)

NULL NULL
03.12.2023 01:26

Ylli dhe Adri ishin në finale të grupit për kapitenin e javës këtë javë.

Gjatë lojës me shtizë ku për detyrë kishin ta mbanin letrën, njëri nga banorët u eliminua.

Për të parë se cili prej tyre është eliminuar në finale të sfidës së kapitenit, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.