Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ylli – Albës: Blerando krejt ditën e ka mendjen te ti (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 12:35
alba
alba

Alba, Santiana, Ylli dhe Besi kanë zhvilluar biseda të ndryshme me njëri-tjetrin.

E në një moment ata kanë folur edhe për Blerandon dhe lojën e tij.

Ylli ka thënë se ai e ka mendjen gjithë kohës tek Alba, përcjell Klankosova.tv.

“Blerando krejt ditën e ka mendjen te ti. Blerandos i pëlqen shumë”, është shprehur Ylli, drejtuar Albës.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme