21:00, 10 Shkurt 2019

Yjet e Hollivudit gjatë tërë kohës i keni parë me grim dhe me veshje glamuroze.

Në eventet ku personat e famshëm marrin pjesë gjithmonë preferohet një paraqitje më e veçantë.

Në këtë paraqitje përfshihet stilimi i flokëve, grimi i fytyrës, dhe veshja, transmeton Klan Kosova.

Andaj pos këtyre paraqitjeve të mrekullueshme shumë yje të Hollivudit duken bukur edhe në jetën e përditshme.

Bright Side ka përzgjedhur disa nga yjet të cilat duke bukur pa asnjë pikë grimi:

Selena Gomez

Rihanna

Adele

Dua Lipa

Gal Gadot

Halsey

Miley Cyrus

Cara Delevigne

Cameron Diaz

Gigi Hadid

Lady Gaga

Demi Lovato

Kesha

Drew Barrymore

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë