Yjet pa grim - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Yjet pa grim

NULL NULL
01/06/2015

Shpesh jemi mësuar t’i shohim pothuajse të përkryera në tapetin e kuq, por atyre u ndodh që të jenë të parregulluara dhe me flokë të pakrehur, transmeton Klan Kosova.

Ja disa nga fotot e tyre pa grim

 

Uma Thurman

1

Sharon Stone

 

 3

Jennifer Lawrence

4

Tyra Banks

6

Hilary Duff

7