Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Yjet” e 2TON-it vijnë të premten (VIDEO)

NULL NULL
29.02.2024 09:47

2TON ka zbuluar se kënga e tij e re me titull “Yjet” publikohet të premten.

Reperi nga Ferizaj ka postuar pak sekuenca të videoklipit të ri në llogarinë e tij në Instagram, ku edhe e zbuloi lajmin për adhuruesit e muzikës së tij, njofton Klankosova.tv.

“Yjet” të premten”, ka shkruar ai.

Më poshtë mund të shihni pak nga klipi dhe të dëgjoni tingujt e parë të këngës së re.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial)

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.