Yjet, akuzat për ngacmime seksuale s’kanë të ndalur - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Yjet, akuzat për ngacmime seksuale s’kanë të ndalur

NULL NULL
19/08/2019

Këngëtarja Katy Perry është duke u përballur me disa akuza shumë të rëndë.

Pak ditë më parë aktori dhe modeli 38-vjeçar Josh Kloss ka rrëfyer se Perry e ka ngacmuar gjatë xhirimeve të këngës së saj.

Por duket se kjo nuk do të jetë akuza e vetme për të, transmeton Klan Kosova.

Moderatorja ruse Tina Kandelaki shprehet se këngëtarja, teksa ishte e dehur, ka tentuar ta puthë pa dëshirën e saj.

“Njëherë kam qenë e ftuar në një festë private me Katy Perryn, ku ajo teksa ishte goxha e paqëndrueshme, më zgjodhi mua si objekt manifestimi të pasionit të saj. Ja dola që të kundërshtoj…”.