19:42, 11 Janar 2019

Skuadra angleze, Arsenal, është e interesuar që të bëj një marrëveshje me mesfushorin francez, Yacine Brahimi.

Kontrata e 29 vjeçarit me skuadrën FC Porto, pritet të skadojë në fund të këtij sezoni, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Për shkak se Brahimi ka realizuar gjashtë gola në 16 paraqitje, tani edhe Evetroni dhe Interi janë të interesuara në të.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë