Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ya Nina sjell këngën më të re, bashkëpunim me Ledri Vulën (VIDEO)

NULL NULL
09.12.2023 18:56

“Narco” është bashkëpunimi më i fundit muzikor i publikuar.

Është këngëtarja e pëlqyer Ya Nina e cila këtë herë ka bashkëpunuar me Ledri Vulën.

Ya Nina për adhuruesit e saj në vazhdimësi ka sjell këngë të cilat janë kthyer në hite për kohë mjaft të shkurtër.

“Narco” është projekti i parë i përbashkët në mes të Ya Nina dhe Ledri Vulës.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.