Xhuli zbulon se është dehur kur mbushi 30 vjeç, por pas kësaj kurrë më (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli zbulon se është dehur kur mbushi 30 vjeç, por pas kësaj kurrë më (VIDEO)

NULL NULL
13.01.2023 14:23

Xhuli ka treguar sot sa ishte në oborrin e shtëpisë me disa banorë, se kur mbushi 30 vjeç është dehur shumë.

Ajo tha se pas kësaj është ndier keq dhe nuk ka vazhduar të përdorë pije alkoolike, njofton Klankosova.tv.

Për këtë, Getinjo e përgëzoi dhe i tha se është e fortë.