Xhuli zbulon benefitet e të qëndruarit në Kosovë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli zbulon benefitet e të qëndruarit në Kosovë (VIDEO)

NULL NULL
07.03.2023 23:18

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova Xhuli ka marrë pjesë në podcastin e sotëm, derisa ka përmendur të mirat e të qëndruarit në atdhe.

Xhuli ka thënë se në çdo vend tjetër ku nuk flitet shqip nuk vlerësohesh njëjtë, derisa ka shtuar se të jetosh në Kosovë ka një varg benefitesh.

“Orari i punës. Je gjithmonë i huaj, sepse kurrë nuk vlerësohesh si prioritet, ashtu siç vlerësohen vendasit e atij shteti dhe nuk je i barabartë me ta. Ne shqiptarët e duam shqiptarinë, por edhe nëse ikim, këto problemi kemi me i pasë. Prioritet ke sepse e din gjuhën, je në vend tënd, e din historinë, e ki familjen afër”, ka thënë Xhuli pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.