Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli: Vedatit kur nuk po i pëlqejke muhabeti po ia niske me këndu (VIDEO)

NULL NULL
14.03.2023 15:32

Juliana sot e ka kritikuar Vedatin për reagimet e tij kur ka debate me persona të Big Brother Vip Kosova.

Ajo i ka thënë humoristit se ai i ik argumentimit në një debat.

“Vedatit kur nuk po i pëlqejke muhabeti po ia niske me këndu”, ka thënë Juliana.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.