Xhuli-Vedatit: E këqyrim qysh del prej këtu, nivelin tregoje jashtë e jo këtu (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli-Vedatit: E këqyrim qysh del prej këtu, nivelin tregoje jashtë e jo këtu (VIDEO)

NULL NULL
24.02.2023 22:56

Sonte ka pasur edhe një diskutim mes Xhulit dhe Vedatit.

Xhuliana i ka thënë Vedatit që nivelin ta tregojë jashtë, e jo në BBVK.

“E këqyrim qysh del prej këtu, nivelin tregoje jashtë e jo këtu”, është shprehur Xhuli.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.