Xhuli tregon nëse ia ka falur Stresit apo jo (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli tregon nëse ia ka falur Stresit apo jo (VIDEO)

NULL NULL
24.02.2023 23:20
Xhuliana Nura

Xhuliana dhe Stresi kohëve të fundit kanë kaluar shumë kohë së bashku.

Sonte, Xhuli ka treguar nëse ia ka falur Stresit për gjithçka që ka ndodhur.

“Unë e thash që kur thehet gota mbetën shenjat, por po mundohem për hirë të shumë gjërave të qetësohem, së pari për  shëndetin tonë mendor. Por, a ia kam fal për disa gjëra, i kam thënë vetëm mos e bëjë të njëjtë gjë më”, u shpreh ajo.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.