Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli thotë se “nuk e ka problem t’i shpenzojë një mijë euro, brenda ditës” (VIDEO)

NULL NULL
07.03.2023 19:08

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli ka folur pak rreth bastit që ka bërë me Vedatin, teksa dyshja janë lidhur me nga 100 euro.

Xhuli ka thënë se nëse humb, do t’ia jep paratë kur të dalin nga shtëpia dhe se ky është problem i vogël për të, pasi që e ka punëtoren jashtë vendit, e cila kujdeset për financat e konkurrentes.

Madje, duke folur për financa, Xhuli ka zbuluar se nuk e ka fare problem që të shpenzojë një mijë euro brenda 24 orëve.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.