Xhuli thotë se kanabisin e ka përdorur për qetësim (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli thotë se kanabisin e ka përdorur për qetësim (VIDEO)

NULL NULL
07.03.2023 15:49

Juliana u ka treguar banorëve të tjerë të shtëpisë së Big Brother Vip Kosova se e ka përdorur kanabisin më herët.

“Bari kom pi më herët për t’u qetësuar, edhe për shëndet”, ka thënë Juliana.

Derisa, banorët më pas e vazhduan diskutimin për dëmet që i shkakton përdorimi i drogave.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.