Xhuli takon familjen që e ndihmoi pas tërmetit famëkeq të vitit 2019 në Shqipëri (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli takon familjen që e ndihmoi pas tërmetit famëkeq të vitit 2019 në Shqipëri (VIDEO)

NULL NULL
11.03.2023 00:25

Pas rrëfimit emocional e ku shpalosi edhe plot të pathëna, në këtë natë gjysmëfinale të Big Brother VIP Kosova, Xhuli është surprizuar nga “Vëllai i Madh” me një befasi goxha emocionuese.

Për vizitë në hapësirat e shtëpisë, Xhuli i erdhi familja të cilën ajo e kishte ndihmuar pas tërmetit famëkeq që e kishte goditur Shqipërinë në vitin 2019.

Xhuli ka shpërthyer në lot, kur takoi zonjën e familjes bashkë me fëmijët e saj, derisa edhe bashkë u përqafuan e zhvilluan një bisedë.

Por, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.