Xhuli: Që 6 vjet nuk e festoj "Shën Valentinin" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli: Që 6 vjet nuk e festoj “Shën Valentinin” (VIDEO)

NULL NULL
17.02.2023 22:47

Të martën ka qenë “Shën Valentini”, dita e të dashuruarve.

E për këtë festë, sfida nga “Vëllai i Madh” kanë pasur edhe banorët e shtëpisë Big Brother VIP Kosova.

Teksa i komentonin këto sfida, Xhuli ka qenë ajo që ka treguar se ka 6 vjet që nuk e ka festuar “Shën Valentinin”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.