Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli përlotet, i thotë Atdheut “qe një muaj, asgjë nga ti” (VIDEO)

NULL NULL
11.03.2023 21:01

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli ka takuar më në fund Atdheun, pasi ky i fundit u rikthye në shtëpinë e “Vëllait të Madh” bashkë me Edonin dhe Himenën.

Porsa dyshja ia nisën muhabetit, Xhuli e ka shprehur zhgënjimin e saj nga Atdheu, pasi që sipas saj, për më shumë se një muaj nuk kishte marrë asnjë dedikim apo diçka nga ai.

Madje, ajo është shprehur shumë e mërzitur që nuk kishte pranuar një dhuratë me rastin e festës së 8 Marsit, nisur nga kauza e saj e grave.

Por, Atdheu është arsyetuar duke i treguar Xhulit se nuk kishte qenë as në Kosovë, e as në Shqipëri atë ditë, por në Britani të Madhe.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.